autoryzowany instalator

ENERGOOSZCZĘDNYCH

GRZEJNIkÓW PODTYNKOWYCHSprzedaż

Projektowanie

Montaż

Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.


GRZEJNIK CONCREATE FIRMY


Jak zrodził się pomysł ukrycia grzejnika w betonowej płycie?


Kochamy piękno. I wiemy, że nowoczesna technologia zasługuje na piękną formę.


Dzięki identycznym wymiarom płytę z grzejnikiem 3THERMO można łączyć z wszystkimi produktami z oferty firmy Concreate. Produkt dedykowany jest do użytkowników, którzy gustują w surowych wnętrzach i jednocześnie nie zamierzają rezygnować z komfortu.


Jak wiadomo systemy płaszczyznowe charakteryzują się idealnym rozkładem temperatur co zdecydowanie poprawia komfort grzewczy a także efektywność układu. Grzejnik 3THERMO w płycie betonowej stanowi doskonałą alternatywę dla tych z Państwa, którym przypadł do gustu system 3THERMO a nie mają możliwości zainstalowania go „na mokro” w tynku lub ściance GK.

Kolory betonuMontaż grzejnika 3THERMO w wersji concreAte jest niezwykle prosty. Nawet w wykończonych lokalach nie wymaga przeprowadzenia uciążliwego remontu, gdyż stanowi jedynie okładzinę istniejącej już ściany. Każdy grzejnik w podstawie wyposażony jest w profil zamknięty, w którym przebiega instalacja centralnego ogrzewania. Tak zainstalowane grzejniki pozostają niewidoczne, a ich obecność zdradza jedynie emitowane przez nie ciepło.


Grzejniki 3THERMO w systemie betonów strukturalnych concreAte to swego rodzaju powrót do tradycyjnych i jakże zdrowych metod ogrzewania pomieszczeń. Od dawna wiadomo, iż stare piece kaflowe były zdrowsze, niż wynalezione później odbiorniki konwekcyjne - kaloryfery. Nie potęgowały zjawiska cyrkulacji pyłu, kurzu czy innych alergenów. Jednak wygoda i łatwość produkcji jaką zapewniały grzejniki spowodowała, iż wyparły nieekonomiczne oraz pracochłonne piece kaflowe.Beton to bardzo wdzięczny i naturalny materiał o dużej zdolności akumulacji zarówno ciepła jak i wilgoci. Wykorzystany w systemie grzania płaszczyznowego wpływa bardzo korzystnie na mikroklimat i jakość powietrza w pomieszczeniu, tym bardziej, że nie zmienia jonizacji powietrza. A przecież nie bez znaczenia dla naszego zdrowia jest utrzymywanie stabilnych warunków i odpowiedniej wilgotności powietrza. Przesuszone, rozwija bakterie, wirusy i wzmaga infekcje dróg oddechowych. Z kolei gdy mamy za dużą wilgotność dodatkowo rozwijają się roztocza i grzyby. Zjawisko „suchego powietrza” jest zauważalne szczególnie w okresach zimowych, kiedy to ciepłe powietrze z kaloryferów „oddaje” swoją wilgotność w zimne ściany.


Autoryzowany Instalator


ul. Lipiny Kąty 33, 05-200 Wołomin


Dział handlowy:

biuro@3thermomazowsze.pl

577 220 339


Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.