autoryzowany instalator

ENERGOOSZCZĘDNYCH

GRZEJNIkÓW PODTYNKOWYCHSprzedaż

Projektowanie

Montaż

Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.


GRZEJNIK KARTON-GIPS FIRMY


Montaż grzejnika bez żadnych wzmocnień ścianki GK?


Kompatybilny z każdym systemem gipsowo-kartonowym?


Montaż grzejnika w 3 minuty?


TAK – teraz to wszystko jest możliwe!


Grzejnik podtynkowy 3THERMO w wersji do suchej zabudowy zaprojektowaliśmy jako odpowiedź na problemy z instalacją tradycyjnych systemów grzewczych na ściankach gipsowo-kartonowych. Duża masa grzejników naściennych wymusza na instalatorze montaż dodatkowej konstrukcji wsporczej, chroniącej ściankę przed wyłamaniem.Nie męcz się już z kaloryferem i zamontuj grzejnik podtynkowy w 3 minuty.


Dzięki niezwykle niskiej masie grzejnika 3THERMO (1,6 kg) i ultracienkiej konstrukcji, montaż w ścianie gipsowo-kartonowej polega na umieszczeniu go w standardowym stelażu ścianek działowych o rozstawie profili 60 cm. Po przykręceniu płyty gipsowo-kartonowej grzejnik i instalacja pozostają całkowicie niewidoczne.


System ścienny w układzie GK z uwagi na małą zdolność kumulacji ciepła w ściankach kartonowo gipsowych, wymaga potraktowania go jak promiennika energii. Dlatego standardowy grzejnik 3THERMO wyposażyliśmy w aluminiową folie fototermiczną, która powiększa czynną powierzchnię grzewczą, maksymalizując wydajność systemu.Grzejnik Podtynkowy dla wersji GK, nie jest kolejnym systemem ściennym a jedynie UZUPEŁNIENIEM już istniejących, typowych systemów gipsowo-kartonowych.


Dlatego grzejnik 3THERMO możesz zamontować w każdej chwili, na każdym etapie montażu typowych ścianek GK. Nawet potrzebną do zasilenia wodę c.o. poprowadzisz z łatwością wewnątrz konstrukcji ścianki, poprzez oryginalne przepusty systemowe.


System ścienny w układzie GK z uwagi na małą zdolność kumulacji ciepła w ściankach kartonowo gipsowych, wymaga potraktowania go jak promiennika energii. Dlatego standardowy grzejnik 3THERMO wyposażyliśmy w aluminiową folie fototermiczną, która powiększa czynną powierzchnię grzewczą, maksymalizując wydajność systemu.


System doskonale sprawdzi się zarówno przy prostych ścianach działowych, jak również przy wykończeniu poddaszy na skosach. Dodatkowo, umiejscowienie grzejnika 3THERMO w przestrzeni stropodachu stworzy naturalną aktywną przegrodę termiczną, co znacząco obniży koszty eksploatacji obiektu.


Sen jest dla człowieka funkcją regeneracji organizmu. Dlatego warunki w naszej sypialni powinny być jak najlepsze. Nic nie wpływa na człowieka tak dobrze jak naturalne promieniowanie cieplne.


Zapewnij sobie spokojny sen z najzdrowszą formą ogrzewania – wybierz grzejniki 3THERMO


Autoryzowany Instalator


ul. Lipiny Kąty 33, 05-200 Wołomin


Dział handlowy:

biuro@3thermomazowsze.pl

577 220 339


Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.