autoryzowany instalator

ENERGOOSZCZĘDNYCH

GRZEJNIkÓW PODTYNKOWYCHSprzedaż

Projektowanie

Montaż

Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.


GRZEJNIK PODTYNKOWY FIRMY


Realizacja ogrzewania ściennego za cenę zwykłej „podłogówki”?


Montaż w warstwie tynku, bez zwiększania jego grubości?


Możliwość zastosowania tynków gipsowych przy ogrzewaniu ściennym?


TAK – teraz to wszystko jest możliwe!


Grzejnik podtynkowy 3THERMO skonstruowaliśmy z myślą o zagwarantowaniu użytkownikowi 100% bezpieczeństwa instalacji. W przeciwieństwie do popularnych rozwiązań płaszczyznowych (ogrzewanie podłogowe, maty kapilarne) nie wprowadza on wody pod warstwę tynku lub posadzkę. Dzięki temu wyeliminowaliśmy ryzyko zalania ściany lub podłogi, w przypadku mechanicznego uszkodzenia grzejnika lub instalacji.

Dzięki małym oporom przepływu wody oraz ograniczeniu jej ilości w instalacji (pojemność grzejnika to zaledwie 0,031 litra) zminimalizowaliśmy straty energii i zład wodny, co pozwala znacząco obniżyć wysokość rachunków, bez względu na stosowane źródło ciepła. Wysoka odporność temperaturowa instalacji 3THERMO -35oC - 145oC) pozwala stosować nasz grzejnik zarówno w układach nisko- jak i wysokotemperaturowych, a także mieszanych - przy współpracy ze zwykłymi grzejnikami.


Konstrukcja grzejnika podtynkowego 3THERMO wyklucza ryzyko powstania spękań warstwy tynku. Niezależnie od rodzaju zaprawy grzejnik działa jak wzmocnienie konstrukcyjne dla tynku, nawet w przypadku, gdy jego warstwa jest bardzo cienka. Grzejnik podtynkowy 3THERMO nie powoduje jakichkolwiek przebarwień na ścianie, będących zmorą użytkowników podtynkowego ogrzewania elektrycznego, a będących skutkiem działania pola magnetycznego.Wykonanie ogrzewania ściennego było dotychczas zarezerwowane dla bardzo wymagających klientów, których stać było na kosztowną realizację tej idei. Dzięki nam, montaż systemu ściennego stał się prostszy niż ogrzewania podłogowego.


Nasz grzejnik łączy wszystkie zalety tradycyjnych systemów grzewczych i nowoczesnych rozwiązań płaszczyznownych. Z jednej strony cechuje się prostotą i niezawodnością znaną z tradycyjnych grzejników ściennych. Z drugiej - dzięki ultranowoczesnej aluminiowej konstrukcji jest cienki, lekki i może być stosowany na każdym rodzaju ściany. Instalacja systemu jest szybsza i prostsza, niż jakiegokolwiek innego rodzaju ogrzewania.


Z myślą o portfelu naszych Klientów ograniczyliśmy do minimum ilość akcesoriów niezbędnych do zainstalowania grzejnika 3THERMO. Po przykryciu cienką warstwą tynku grzejnik staje się całkowicie niewidoczny.


Autoryzowany Instalator


ul. Lipiny Kąty 33, 05-200 Wołomin


Dział handlowy:

biuro@3thermomazowsze.pl

577 220 339


Zapytaj o wycenę

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.